Podróżowanie z dzieckiem – czyli co zabrać ze sobą na wycieczkę?

656 0

Macierzyństwo zmienia wiele w życiu rodziców. Niekiedy obecne nawyki muszą pójść w odstawkę, spędzany do tej pory czas we dwoje, musimy podzielić na trzy osoby, noce bywają niespokojne i nieprzespane, zmieniają się nasze relacje, a podróżowanie wymaga organizacji i spisania listy niezbędnych przedmiotów. Wszystkie zmiany jakie zachodzą w naszym życiu w związku z pojawieniem się małej pociechy nie są złe, są inne i niekiedy musimy wiele zmienić, aby każdemu członkowi rodziny żyło się dobrze.

Niezbędnik małego podróżnika

W podróży – nie ważne czy pociągiem, samolotem czy samochodem – przyda się kilka gadżetów, które maluchowi jak i rodzicom ułatwią czas spędzony w drodze. Co powinno zatem znaleźć się w podręcznej torbie? Oto kilka pomysłów, które między innymi oferuje sklep bebetu.pl:

  • Nawilżone chusteczki, chusteczki higieniczne, pampersy albo chłonne majteczki, ciepły kocyk, przewijak, śliniak,
  • Pojemnik na żywność, sylikonowa miseczka, bidon termiczny, sylikonowe sztućce, kubek niekapek, butelka z na mleko, termos na żywność,
  • Koperek włoski, lek na gorączkę, lek na ból brzuszka, termometr, plasterki na owady, żel łagodzący ukąszenia,
  • Ulubiona przytulanka, książeczka do poczytania, grzechotka, gryzak, sensoryczna i pluszowa zawieszka lub jakakolwiek inna ulubiona zabawka malucha

Jeżeli w Twoim wyposażeniu brakuje czegokolwiek, zawsze możesz dokupić asortyment stacjonarnie lub online. W związku z panującą obecnie pandemią, każdą wyprawę z dzieckiem lepiej zaplanować wcześniej i zastanowić się, co może być nam potrzebne, a nie mamy tego w wyposażeniu. Robiąc zakupy przez Internet, musimy liczyć się z dodatkowym czasem na dostawę.

Sklep z zabawkami Bebetu.pl zadba o zajęcie Twojego malucha w czasie podróży, zapewniając atrakcyjne zabawki, które sprawdzą się w każdej podróży. Warto tu zajrzeć, szczególnie jeżeli maluch znudził się już posiadanymi przedmiotami, a Ty chcesz aby podróż minęła jak najszybciej i jak najspokojniej. 

Dodaj komentarz