Uniwersalne zlewozmywaki jednokomorowe

371 0

Urządzając mieszkanie chcesz, aby było ono eleganckie i jednocześnie ciepłe oraz przytulne. Często zasięgasz pomocy projektanta, który dzięki swojemu doświadczeniu i Twojemu pomysłowi stworzy dom marzeń. Każde pomieszczenie wymaga szczególnej uwagi – salon ma być miejscem odpoczynku i relaksu, sypialnia miejscem wyciszenia i odprężenia a w funkcjonalnej i nowoczesnej kuchni mają powstawać przepyszne potrawy. To właśnie kuchnia jest miejscem, w którym spędzasz najwięcej czasu, dlatego powinna być zaprojektowana z wyjątkową rozwagą. Bardzo ważny jest dobór sprzętu. Piekarnik, lodówka, płyta grzewcza i zmywarka to jednak nie wszystko. Często zapominamy jak ważną rolę odgrywa w kuchni zlewozmywak. Dziś zlewozmywaki stają się oryginalnym elementem wystroju wnętrza. Często wybór odpowiedniego modelu zależy od wielkości kuchni. Są jednak takie, które nadają się do każdej, niezależnie od jej metrażu.

Wszechstronność zlewozmywaków jednokomorowych

Jeśli trudno jest Ci się zdecydować na konkretny model zlewozmywaka, to najprostszym rozwiązaniem okazują się być zlewozmywaki jednokomorowe. Idealnie nadają się do małych kuchni, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni blatu kuchennego, ale również do tych dużych i przestronnych, gdzie w wyposażeniu jest zmywarka. Ich zaletą jest możliwość zamontowania go w każdym miejscu na kuchennym blacie, dlatego z łatwością mogą również pełnić rolę zlewozmywaków narożnych. Zlewozmywaki jednokomorowe również występują w wielu odsłonach. W naszej ofercie natkniesz się na prostokątne, owalne i okrągłe, z ociekaczem lub bez. Ponadto różnorodność barw sprawi, że z pewnością znajdziesz zlewozmywak idealnie pasujący do Twoich mebli kuchennych.

Zlewozmywak z ociekaczem czy bez?

Ociekacz to detal, który może bardzo ułatwić pracę w kuchni. Nie w każdej jest on jednak potrzebny. W dużych i przestronnych kuchniach niezależny ociekacz montuje się w górnej szafce nad zlewozmywakiem. W takiej sytuacji wystarczy zakupić zwykły zlewozmywak jednokomorowy. W przypadku małych i ciasnych kuchni, gdzie walczy się o maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni, zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem są strzałem w dziesiątkę. Warto wiedzieć, że oprócz walorów estetycznych, oferowane przez nas zlewozmywaki granitowe i kwarcowe, są niezwykle trwałe i odporne na zabrudzenia. Dzięki temu posłużą Ci na długie lata.

Dodaj komentarz